logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1162
mod_vvisit_counterVčera11226
mod_vvisit_counterTento týždeň1162
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky2926210
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 20 Apríl 2023 21:34

OKRESNÉ KOLO MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY

Okresné kolo MO

12. apríla 2023 sa traja žiaci našej školy zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády v CVČ v Myjave. Najlepšie umiestnenie dosiahla Gabriela Morihladková zo 6. ročníka, ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou vo svojej kategórii a zároveň víťazkou okresného kola. Blahoželáme!

Ema Vaváková a Michal Lančarič (obidvaja zo 7. ročníka) sa síce nestali úspešnými riešiteľmi okresného kola (nedosiahli potrebný počet bodov), ale pochvalu a uznanie si zaslúžia za postup do okresného kola, čo nebolo vôbec jednoduché. Vyriešiť úlohy domáceho kola vyžaduje veľa času, umu a trpezlivosti, o čom svedčí aj veľmi nízky počet účastníkov okresného kola.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!