mod_vvisit_counterTento mesiac20017
Štvrtok, 11 Február 2010 13:50

logo Úspešní žiaci školy v okresnom kole Geografickej olympády logo

V stredu 10.februára 2010 sa v priestoroch Gymnázia Myjava konalo okresné kolo Geografickej olympiády za účasti žiakov z týchto škôl: ZŠ Brezová p.Bradlom, ZŠ Vrbovce, ZŠ Štúrova ul. Myjava, ZŠsMŠ Krajné a žiakov 8.-ročného gymnázia v Myjave. Naši žiaci v silnej konkurencii obstáli veľmi dobre a ich výsledky boli nasledovné:
- kategória 5.ročník: Martin Konečník sa umiestnil na 1.mieste.
- kategória 6.ročník: Lucia Kostelná získala 3. miesto a postupuje do krajského kola
- kategória 7.ročník: obsadila Michaela Miková 2.miesto a postupuje do krajského kola
- kategória 8.ročník: získal Vladimír Dlhý 2.miesto s postupom do krajského kola
- kategória 9.ročník: Dalibor Vydarený obsadil 2.miesto a postupuje do krajského kola súťaže.