Pondelok, 01 Apríl 2019 20:40

Ursula Lockenhoffová:
Prechádzky so psom

Ursula Lockenhoffová: Prechádzky so psom

Táto kniha je vlastne encyklopédia a je určená všetkým milovníkom psov. Okrem toho, ako chodiť so psom na prechádzky, sa v nej dozviete, že pes namiesto zvukovej podoby reči používa reč tela. Napríklad, keď sedí a vrtí chvostom, je spokojný, keď si ľahne, je unavený... .  Dočítala som sa tiež, že ak je pes vystresovaný a bojí sa, môžete ho upokojiť napríklad masážou alebo sa ho môžete dotknúť rukou. Kniha tiež obsahuje návody na rôzne hry so psom a poučenia o tom, ako sa psom treba venovať, aby boli spokojní.

Ema Vernerová, 5. ročník

backNaspäť