mod_vvisit_counterDnes2088

Thomas Brezina:
Tigrí tím – Palác strieborných leopardov

Thomas Brezina: Tigrí tím – Palác strieborných leopardov

Knihy zo série Tigrí tím patria k detskej detektívnej literatúre. Traja detektívi – chlapci Patrik a Lukáš – a dievča Beáta – v nich riešia rôzne záhady. Mne sa knihy páčia preto, lebo počas čítania dostaneš kontrolnú otázku, na ktorú máš odpovedať. O tom, či je tvoja odpoveď správna, sa dozvieš z textu, ktorý sa dá prečítať len zázračnou lupou.
V tejto knihe sa detektívi snažia zabrániť tomu, aby zlodeji ukradli poklad z paláca, ktorý strážia leopardy. Najviac sa mi páčil príbeh, keď sa Beáta vlámala do izby. Hľadala po miestnosti dôkazy a zrazu začula, že niekto zasúva zvonku kľúč do zámky. Beáta sa rýchlo skryla pod posteľ. Moderátorka Nancy vošla do izby. Čo sa dialo ďalej sa dozvieš, keď si prečítaš túto knihu.

Michal Medňanský, 5. ročník

backNaspäť