logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes238
mod_vvisit_counterVčera325
mod_vvisit_counterTento týždeň1211
mod_vvisit_counterTento mesiac1540
mod_vvisit_counterVšetky1951332
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 14 Jún 2021 18:01

Stretnutie s ochrankyňou zvierat

V utorok 8. júna 2021 sa deti primárneho vzdelávania stretli v školskom altánku so zvieracou ombudsmankou na výchovnom programe Sloboda zvierat. Dozvedeli sa, ako sa treba starať o psíka, ako zabrániť jeho úniku, ako ho treba zahlásiť do evidencie, kto je to množiteľ, ako spoznáme týranie zvieraťa a veľa iných rád, ktoré súvisia a sú spojené s chovom psíka. Toto stretnutie so zvieracou ombudsmankou bolo spestrené aj rôznymi obrázkami zo života zvierat, ktoré im ukazovala. Na záver stretnutia si svoje získané vedomosti overili na pripravenej tajničke, ktorú spoločne vyplnili. Za účasť dostali deti diplomy.

Stretnutie s ochrankyňou zvierat

Každá trieda bola obdarená nielen diplomami, ale aj veľmi peknou knihou. Je to kniha Ebík a Edko, ktorá hovorí o živote psíkov. Veľmi poučné stretnutie sa skončilo. Odchádzali sme s množstvom zážitkov zo zaujímavého rozprávania. Veríme, že naše deti si odniesli do života veľa cenných rád.Na záver sme sa rozlúčili veľmi peknou vetou:

Nielen ľudské srdce potrebuje lásku.

Stretnutie s ochrankyňou zvierat Stretnutie s ochrankyňou zvierat
Stretnutie s ochrankyňou zvierat Stretnutie s ochrankyňou zvierat

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.