Utorok, 15 Jún 2021 15:32

Matematický klokan – výsledky

Matematický klokan

V tomto školskom roku sa zapojilo do medzinárodnej súťaže Matematický klokan 35 žiakov z našej školy. Najlepšie výsledky dosiahol žiak druhého ročníka Janko Gašparík, ktorý ako jediný žiak našej školy vyriešil všetky úlohy správne, čiže mal úspešnosť 100% a stal sa školským šampiónom. Vynikajúce!!!!

Diplom úspešného riešiteľa dostáva 20 % najúspešnejších súťažiacich a medzi nich sa zaradili Eliška Illová a Lucka Lančaričová z 2. ročníka, Bělka Halašová, Lunka Očkajáková a Tomáško Lančarič z 3. triedy a  Adamko Kramárik zo 4. ročníka. Skvelá práca, klokankovia!

Účastnícky diplom dostávajú tí súťažiaci, ktorí sa súťaže zúčastnili, ale nepatrili medzi 20 % najlepších. Aj im patrí obdiv, lebo sa nebáli, bojovali a ukázali, že myslieť nebolí, ale posúva vpred.