Piatok, 26 Máj 2023 20:26

Kuchyňa starých materí

Máte chuť zabaviť svoje deti? Pripraviť im zaujímavé aktivity? Túžite ich niečo naučiť hravo a v pohodlí domova? Dáme Vám jednoduchú radu. Pustite ich na chvíľku do svojej kuchyne. Zabudnite na neporiadok, ktorý po sebe nechajú a vyberte im múku, vodu, soľ, lekvár či slaninku a my Vám zaručujeme, že sa veľmi dobre pobavia a ešte sa aj niečo naučia.

Neveríte? Tak „kuk“ do našej galérie a presvedčte sa, čo sme zažili na Gazdovskom dvore v Turej Lúke. Varili sme, spievali, rozprávali sa a veľmi dobre sme sa zabávali. To zažili druháci a tretiaci z našej školy.

p. uč. Vydarená