mod_vvisit_counterVšetky1581979

Nedeľa, 04 November 2018 14:23

Záložka do knihy spája školy.

Téma: Rozprávky, bájky, povesti a pribehy nepoznajú hranice

Po vyhlásení projektu Slovenskou pedagogickou knižnicou sa prihlásila aj naša škola – ZŠ s MŠ Krajné. Zapojených bolo 90 žiakov z 1. a 2. stupňa. Tretiaci sa zapojili všetci.
Od začiatku sme celému projektu venovali veľkú pozornosť. Máme prečítaných veľa rozprávok. Téma bola pre nás veľmi zaujímavá. Ponúkla žiakom široký priestor využiť predstavu a fantáziu a skĺbiť ju s vedomosťami a poznatkami o literárnych dielach.  Pravidelne čítame doma i v škole. Vyrobené záložky našich žiakov ponúkli bohatú pestrosť príbehov. Tretiaci  stvárňovali radšej rozprávky. Záložky sme si vymieňali so slovenskou školou v Lužiankach.

Záložky, ktoré vytvorili usilovné včielky.

Vyhodnotenie projektu Vyhodnotenie projektu Vyhodnotenie projektu