mod_vvisit_counterVšetky1581959

Pondelok, 07 Január 2019 12:52

Pytagoriáda

Zapojili sme sa do matematickej súťaže Pytagoriáda. Úlohy v školskom kole boli celkom ľahké.  Bolo ich 15. Za každú správnu odpoveď získali žiaci jeden bod. Spolu mohli za riešenie úloh  získať 15 bodov.
Najšikovnejší z našej triedy nás budú reprezentovať v okresnom kole.
Najšikovnejší bol Danielko Gajar, ktorý vypočítal 13 príkladov a 2 body získal za čas.
Za ním skončil Miško Lančarič, ktorý vypočítal 12 príkladov a 2 body získal za čas.
Šikovný bol aj Romanko Pagáč, ktorý vypočítal 12 príkladov a 1 bod získal za čas.
1. miesto: Daniel Gajar 15 bodov
2. miesto: Michal Lančarič 14 bodov
3. miesto: Roman Pagáč 13 bodov
Snažil sa aj Šimonko Lovecký, ktorý vypočítal 10 príkladov a podobne  aj Simonka Balážová. Budú naši náhradníci.