mod_vvisit_counterVšetky1581959

Utorok, 09 Október 2018 18:48

Návšteva dopravného ihriska

Naši  tretiaci navštívili v pondelok  10. septembra 2018 dopravné ihrisko vo Vrbovom. Všetky deti sa tešili na pekný deň strávený v spoločnosti pracovníkov autoškoly. Deň na dopravnom ihrisku bol rozdelený na dve časti. Zopakovali sme si najdôležitejšie dopravné značky a spolu s pracovníkmi autoškoly sme riešili  zložitejšie dopravné situácie. Praktická časť bola pre deti zaujímavejšia. Tešili sa na bicykle a motokáry. Nebola to však jednoduchá jazda, pretože malí účastníci cestnej premávky museli dodržiavať  základné pravidlá a dopravné značky, ktoré si osvojili.

Mnohí však nevedeli uplatniť vedomosti z teoretickej časti do praktickej. Značka „ STOP, “ dala zabrať viacerým deťom, tak  ako po iné roky. Slniečko, ktoré svietilo počas celého dňa nás hladkalo svojimi lúčmi a my sme si užívali krásny deň.

Tretiaci na dopravnom ihrisku Tretiaci na dopravnom ihrisku