mod_vvisit_counterVšetky1581959

Štvrtok, 03 Január 2019 18:38

Divadlo Kocúr v čižmách

V piatok 21. decembra 2018  do našej školy zavítalo Bábkové divadlo Lienka. Bábkoherci nám zahrali rozprávku Kocúr v čižmách. Táto rozprávka opisovala príbeh kocúra  a jeho pána Tomáša. Kocúr  pomohol svojmu pánovi a priniesol mu zlato, ktoré zarobil u kráľa. Spoločne zachránili uväznenú princeznú a Tomáš ju dostal za ženu aj s polovicou kráľovstva. Rozprávka sa deťom páčila. Po skončení rozprávky si deti mohli pozrieť bábky, ktoré vystupovali v rozprávke. Bol to neobyčajný zážitok.

Divadlo - Kocúr v čižmách Divadlo - Kocúr v čižmách

Divadlo - Kocúr v čižmách