mod_vvisit_counterVšetky1581959

Štvrtok, 03 Január 2019 18:25

DEŇ SO ZÁCHRANÁRMI

Vo štvrtok 20. decembra 2018 naši tretiaci prevzali výhru externý defibrilátor, ktorý bol odovzdaný pánovi riaditeľovi  a absolvovali celé dopoludnie so záchranármi. Okrem praktických ukážok mohli vidieť prácu záchranárov pri simulovanom výjazde sanitky a sami si vyskúšať podať prvú pomoc a privolať sanitku.
Prišiel k nám úžasný tím záchranárov, ktorý našim žiakom i učiteľom pútavou formou ukázal základy prvej pomoci. Ďakujeme za skvelú výhru!

Deň so záchranármi Deň so záchranármi