mod_vvisit_counterVšetky1581967

Utorok, 09 Apríl 2019 21:11

TVOJA SPRÁVNA VOĽBA

Tvoja správna voľba

2. apríla 2019  sa naši tretiaci a štvrtáci zúčastnili výstavy v kultúrnom dome Samka Dudíka.
Cieľom interaktívnej výstavy bolo  upozorniť deti na riziká pri užívaní nebezpečných a návykových látok, najmä so zmeraním na tabak, alkohol a marihuanu.
Preventívne aktivity určené deťom 3. a 4. ročníka mali charakter zážitkového učenia, interaktívnej tvorivej dielne pozostávajúcej z piatich stanovíšť. Tri tematické panely -tabak, alkohol, marihuana, pracovný stôl a koberec s hracím plánom.

Pomocou nich sa deti dozvedeli základné informácie o legálnych a nelegálnych drogách. Inovatívne prístupy dávali deťom dostatočný priestor na vyjadrenie vlastných názorov a postojov k danej problematike. Veríme, že naši tretiaci a štvrtáci získané vedomosti  využijú  v bežnom živote.

Tvoja správna voľba Tvoja správna voľba Tvoja správna voľba
Tvoja správna voľba Tvoja správna voľba

Tvoja správna voľba

NÁVŠTEVA  CENTRA VOĽNÉHO ČASU V MYJAVE

2. apríla 2019 sme navštívili aj CVČ v Myjave. Oboznámili sme sa s cudzokrajnými zvieratkami. Starostlivosť o tieto zvieratká nie je jednoduchá. Robia to deti, ktoré navštevujú chovateľský krúžok. Našim deťom sa páčila korytnačka, užovka, chameleón a škrečky.

Návšteva CVČ v Myjave Návšteva CVČ v Myjave