mod_vvisit_counterVšetky1581959

Piatok, 30 November 2018 07:53

Aká bude Európa 2019

Opäť po roku sme vytvorili výtvarné práce do súťaže: „Aká bude Európa v nasledujúcom roku.“  Cieľom  tejto súťaže je navrhnúť vreckový kalendárik. Súťažné práce budú slávnostne vyhodnotené v januári 2019 za prítomnosti poroty i súťažiacich. Do súťaže sa zapojili naše najtvorivejšie včielky a to:
Šimonko Lovecký, Natálka Sadloňová, Viktorka Ušiaková a Adrianka Fabianová.

Aká bude Európa 2019

Aká bude Európa 2019 Aká bude Európa 2019 Aká bude Európa 2019