POZNÁVAME SLOVENSKO

Štvrtok, 04 Október 2018 21:31

UŽ  SME TRETIACI !!!

Usilovné včielky III.

V našej tretiackej triede sedí 18 malých včielok.

Sú to títo tretiaci:
Simonka Balážová, Lenka Ďurcová, Adrianka Fabianová, Martinko Firster, Danielko Gajar, Sárka Halašová, Adamko Kovář, Šimonko Lovecký, Miško Lančarič, Paťko Macúch, Jakubko Marušík, Maťko Moravec, Maťko Mozolák, Romanko Pagáč, Števko Parči, Natálka Sadloňová, Ľubka Ulmanová a Viktorka Vanessa Ušiaková.

Pri vyučovaní nás sleduje naša kamarátka Včielka Bzučalka a správanie hodnotí Zippi. Tešíme sa, že ich máme v triede. Hodnotíme sa nálepkami, ktoré nám pani učiteľka nalepuje do včielok. Dostávame ich za usilovnosť, dobré skutky, ukážkové správanie, ale môžeme o ne veľmi rýchlo prísť, keď vyvedieme niečo nevhodné, čo porušuje školský poriadok. Za päť nálepiek získavame dukátiky, ktoré si zbierame do krčiažkov ku svojim včielkam. Keď máme dukátov plný krčah, môžeme si ich zameniť vo výmennom obchode u pani učiteľky. Na nákup v obchode sa všetci tešíme!!!

Naša pani učiteľka sa volá Ľubica Karliková a pani vychovávateľka je Danka Sasáková a Aďka Borovská. S nimi budeme aj tento školský rok zdieľať školské úspechy a pomôžu nám prekonávať prekážky v škole. Spolu sa budeme tešiť z úspechov.

Naše dievčatá:

Naši chlapci:

Usilovné včielky III.

<hr style="color: #ff6600;" noshade="noshade" size="5"

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.