Sobota, 28 September 2019 19:29

Bábkové divadlo v materskej škole

Rozprávka Lomidrevo patrí medzi rozprávky Pavla Dobšinského. Lomidrevo je chlapec, ktorý dostal pri narodení do daru veľkú silu. Keď vyrástol, vybral sa do sveta. Na cestách stretol dvoch kamarátov, Miesiželeza a Valivrcha. Spoločne vyslobodili unesené princezné a zachránili smútiace kráľovstvo. Všetky tri postavičky zrozprávky boli obrazom odvahy a čestnosti. Priniesli deťom nielen zábavu, ale aj veselú hudbu a pesničky. Bábkoherci nám predviedli veľmi pekný a zaujímavý príbeh. Na tvárach detí žiaril úsmev, čo svedčilo, že bábková rozprávka sa im veľmi páčila.

Bábkové divadlo Bábkové divadlo

Ďakujeme pani učiteľkám z materskej školy, že našich prváčikov pozvali na túto peknú rozprávku.

Ľubica Karliková