Streda, 26 August 2020 19:24

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že dňom 2. septembra 2020 sa začína prevádzka 1. – 9. ročníka ZŠ, MŠ, ŠKD a ŠJ.

Organizácia všetkých prevádzok, bezpečnosť a ochrana zdravia, lehoty sú popísané v Pokynoch riaditeľa školy pre prevádzku ZŠ a MŠ. Žiadam všetkých rodičov, aby sa s uvedenými dokumentami oboznámili. Pri týchto „Pokynoch“ sú pripojené dotazník a vyhlásenie rodičov pre žiakov ZŠ a deti MŠ. Sú to dokumenty, ktoré je treba si vytlačiť a pri prvom nástupe dieťaťa do školy je ich potrebné priniesť so sebou. V nutných prípadoch ich je možné vyplniť v stredu pri rannom filtri. Bez nich nebude dieťa do školy prevzaté. Tiež do budovy nevpustíme dieťa, ktoré neprejde ranným filtrom. Žiadam zákonných zástupcov o dôsledné a pravdivé vyplnenie všetkých formulárov.

V prípade, že dieťa nebude z rôznych dôvodov navštevovať ZŠ alebo MŠ viac ako tri dni nasledujúce po sebe, pri opätovnom nástupe rodič musí vyplniť „Vyhlásenie o bezinfekčnosti“.

Formuláre na stiahnutie a vytlačenie:

1. Pokyn riaditeľa školy pre ZŠ
2. Dotazník a vyhlásenie rodiča žiaka ZŠ