Piatok, 08 Jún 2012 21:43

"Rosnička" Mirka

V piatok 8. júna 2012 prijala známa tvár televízie Markíza, moderátorka relácií Teleráno a Predpoveď počasia, "rosnička" Mirka Almásy pozvanie na besedu so žiakmi 6.-9. ročníka v rámci projektu "Osobnosti školákom". Mirka porozprávala o svojich začiatkoch moderátorskej práce v televízii, ako aj o potrebe neustále sa vzdelávať, aby mohla túto prácu úspešne vykonávať. V besede, ktorá bola pre žiakov inšpirujúca, viackrát zdôraznila potrebu naučiť sa cudzie jazyky a ovládať informačné technológie a prácu s počítačom. Prisľúbila, že veľmi rada privíta žiakov našej školy v priestoroch televízie Markíza počas exkurzie, ktorú plánujeme uskutočniť na začiatku budúceho školského roku.

Mirka Almásy v ZŠsMŠ Krajné

Mirka Almásy v ZŠsMŠ Krajné Mirka Almásy v ZŠsMŠ Krajné