Streda, 04 Jún 2014 19:48

Beseda s majiteľom CK Malko Polo Beseda s majiteľom CK Malko Polo

Spolu s bratom veľa  cestovali a tak sa postupne začal uskutočňovať je zámer založenia cestovnej kancelárie. Všetky prostriedky, ktoré získal, začal vkladať do podnikania. Postupne založil cestovnú kanceláriu, ktorú rozšíril o viaceré pobočky. V súčasnosti je jeho hlavným zdrojom príjmov predaj leteniek a všetky služby, ktoré s tým súvisia. Je vlastníkom spoločnosti a portálu Letenky.sk. Okrem toho ďalším predmetom podnikania je aj zmenárenská činnosť.

Beseda s majiteľom CK Malko Polo  Beseda s majiteľom CK Malko Polo

Žiakom povedal a ukázal, ako sa od  založenia malej cestovnej kancelárie dá nápadmi a zaujatím dosiahnuť veľký úspech v podnikaní. Zároveň zdôraznil celkovú potrebu ovládania jazkov, počítačovej zručnosti a dobré študijné výsledky. Celá beseda bola spestrená množstvom zaujímavých zážitkov z ciest po celom svete. Beseda pre žiakov ôsmeho a deviateho ročníka len potvrdila  slogan z portálu Letenky.sk :

„Vedieť trčať z davu, na to treba hlavu!“