Streda, 17 Máj 2023 21:09

Beseda s Braňom Jobusom

Dňa 12.5.2023 sa deti MŠ a žiaci 1.stupňa ZŠ zúčastnili besedy so spevákom, hudobníkom a spisovateľom Braňom Jobusom.
Nielen deti si užili silnú dávku vtipu a recesie, Jobusov bláznivý humor je totiž neodolateľný!
Zábavnými príbehmi a piesňami nám predstavoval postupne svoje knižné tituly s hrdinami, ktorých dokáže vymyslieť iba on: červotoč Chrumo, stroj na plnenie snov Načisto Harašimi, muflón Ancijáš, Chrontulienka, komisár Mrodge,...

Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom
Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom
Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom Beseda s Braňom Jobusom

Po skončení besedy nasledovala autogramiáda a deti si mohli zakúpiť niektorú z jeho 22 vydaných kníh. Svoju poslednú knihu napísal prednedávnom na ostrove Maurícius a vyjde už v budúcom roku.

Už sa veľmi tešíme na ďalšiu ,,Jobusovku!“

Šulovská,učiteľka MŠ