Utorok, 10 December 2019 07:11

Mikuláš v škole

„Mikuláš, Mikuláš, čo v tom vreci schovávaš?"
„ Sladkosti a cukríky, len pre dobré detičky..."

Čas plynie ako voda ... ani sme sa nenazdali a je tu predvianočný čas. Čas plný očakávaní a radosti, kedy sa všetci tešíme na Vianoce. Ale ešte pred tým sme netrpezlivo očakávali príchod sv. Mikuláša, ktorý na deti nezabudol ani tento rok. Opäť po roku k nám zavítal pán s bielymi vlasmi, bielou bradou, červeným plášťom a plným košíkom dobrôt. Prišiel v sprievode rozjašených čertov a čertíc. Pochválil šikovné deti, pohrozil tým, ktorí neposlúchajú. Všetkých potešil čokoládovými dobrotami.

Naši štvrtáci z krúžku Hravé čítanie si pre všetky deti pripravili krátky program – pásmo básní a piesní.

Mikuláš v škole

Mikuláš v škole Mikuláš v škole

Mikuláš zavítal aj medzi starenky a starčekov do zariadenia ADONIS. Naše deti z materskej a základnej školy potešili seniorov s krátkym mikulášskym programom.

Mikuláš v Adonise Mikuláš v Adonise

Ľubica Karlíková