mod_vvisit_counterTento týždeň2095

Štvrtok, 14 November 2019 19:40

Halloween v školskom klube detí

V pondelok  28. októbra 2019 sa v našom školskom klube „Bzučo“ zmenili všetky deti na čarodejnice, zombíkov, múmie, strašidlá, upírov, kostlivcov a čertov, aby spoločne prešli cez množstvo nástrah Halloweenu. Súťažili, tancovali, spievali,  modelovali, ale i papkali rôzne dobroty.

Halloween v školskom klube detíPozrieť ďaľšie fotky?

Škola sa otriasala v základoch, ale ani jedna stena nespadla...

Oľga Zemanová- vychovávateľka ŠKD