Nedeľa, 21 Február 2021 10:32

Vážení rodičia!

Vzhľadom na väščie množstvo pozitívnych výsledkov testovania zamestnancov a po dohode so zriaďovateľom školy a RÚVZ Trenčín Vám oznamujem, že v termíne 22.2. - 26.2.2021 budú všetky prevádzky školy zatvorené.

Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy, snažíme sa však zamedziť šíreniu ochorenia a ochrániť zdravie Vašich detí a ostatných zamestnancov. Nakoľko máme 11 zamestnancov v karanténe, nie je možné zabezpečiť plnohodnotný vyučovací proces.

Otvorenie školských prevádzok plánujeme dňa 1.3.2021 po ukončení karantény zamestnancov. Naďalej budeme sledovať vývoj a budeme sa riadiť pokynmy RÚVZ.
Výuka bude prebiehať dištančne na 1. a 2. stupni podľa aktuálneho zdravotného stavu učiteľov.