POZNÁVAME SLOVENSKO

Pondelok, 05 November 2018 13:42

Kasie West:P.S. Mám ťa rada

Kasie West: P.S. Mám ťa rada

Lily si na hodine chémie píše do svojho zápisníka texty piesní, slová a kreslí si rôzne obrázky.V jeden deň to zistí jej profesor Ortega a zakáže jej nosiť si svoj zápisník.
Lenže pre Lily je to hrozné, pretože na chémii má najlepšie nápady na slová do pesničiek.
Raz si napísala text na lavicu a na druhý deň zistila, že niekto v jej texte pokračoval.O pár dní si s ním píše listy, ale stále nevie, kto to je. Jej najlepšia kamarátka Isabel jej radí, kto by to tak asi mohol byť. Lily si myslí, že je to Lucas, do ktorého je zamilovaná. Bude si Lily písať ďalej s neznámym chlapcom a zistí kto to je? Všetko sa dozviete v tejto knižke.

Viktória Kovárová, 8. ročník

backNaspäť

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.