mod_vvisit_counterTento mesiac19900
Štvrtok, 20 Apríl 2023 21:34

OKRESNÉ KOLO MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY

Okresné kolo MO

12. apríla 2023 sa traja žiaci našej školy zúčastnili okresného kola Matematickej olympiády v CVČ v Myjave. Najlepšie umiestnenie dosiahla Gabriela Morihladková zo 6. ročníka, ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou vo svojej kategórii a zároveň víťazkou okresného kola. Blahoželáme!

Ema Vaváková a Michal Lančarič (obidvaja zo 7. ročníka) sa síce nestali úspešnými riešiteľmi okresného kola (nedosiahli potrebný počet bodov), ale pochvalu a uznanie si zaslúžia za postup do okresného kola, čo nebolo vôbec jednoduché. Vyriešiť úlohy domáceho kola vyžaduje veľa času, umu a trpezlivosti, o čom svedčí aj veľmi nízky počet účastníkov okresného kola.