logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes496
mod_vvisit_counterVčera952
mod_vvisit_counterTento týždeň5037
mod_vvisit_counterTento mesiac23416
mod_vvisit_counterVšetky2066939
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 02 Máj 2022 19:14

Zápis do 1. ročníka

Veľká udalosť sa stala dňa 13.4.2022. Ste zvedaví aká? No predsa malí predškoláci prišli na zápis do 1. ročníka ukázať svoje vedomosti a zručnosti. A veru nemali to ľahké. Ich úlohou bolo splniť niekoľko úloh, aby mohli objaviť cestu k stratenému pokladu pirátov. Nikto z nich sa nevzdal. Všetci preukázali nekonečnú odvahu a vytrvalosť. Pri každej úlohe zase zapojili rozum, ruky a všetky doterajšie skúsenosti.

Zápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníkaZápis do 1.ročníka

Gratulujeme Vám, budúci prváci! Boli ste skvelí!
Stretneme sa v septembri v školských laviciach.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2022 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!