mod_vvisit_counterTento týždeň2050
Štvrtok, 04 Február 2021 20:54

Vážení rodičia!

Na základe medializovaných informácií Vám oznamujem, že dňa 8.2.2021 sa začína prezenčná forma vyučovania pre deti MŠ a žiakov 1. stupňa ZŠ.
Podmienkou je negatívny výsledok testu, potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID 19 nie staršie ako 90 dní, potvrdenie o výnimke: od aspoň jedného zákonného zástupcu a všetkých zamestnancov školy.
Prosím však z dôvodu väčšej bezpečnosti a ochrany zdravia a chodu prevádzky školy o pretestovanie aj druhého rodiča.
Testovanie je zabezpečené zriaďovateľom školy dňa 6.2.2021 (sobota) v KD Matejovec v čase 7,30 až 9,30 hod a v zasadačke OÚ Krajné v čase od 10,00 do 16,00 hod.

Otestovať sa môžete i na inom mieste. Ministerstvo ani hlavný hygienik zatiaľ nezverejnili platnú vyhlášku, nariadenie, preto neviem informovať, aké ďaľšie náležitosti k nástupu do školy budú potrebné.
Akonáhle toto zistím, ihneď Vás oboznámim. Preto prosím o každodenné sledovanie stránok školy.
Žiaci 5. - 9. ročníka pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Milan Medveď, riaditeľ školy