Piatok, 22 Január 2021 16:44

Darujte škole 2% zo zaplatenej dane

Milí rodičia a priatelia školy!

Rok 2020 bol pre všetkých náročný, zložitý, poznačený zmenami v spoločnosti, mnohých zastihli problémy týkajúce sa zdravotného stavu, finančné starosti spôsobené stratou zamestnania alebo znížením príjmov.Veríme však, že aj napriek týmto ťažkostiam nám zostanete naklonení a v roku 2021 nám prispejete „svojou troškou do mlyna“ peniazmi z  Vašich zaplatených daní – aspoň tými 2 %.

Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov môžete ako platiteľ dane z príjmu rozhodnúť, kam pôjdu 2% Vami zaplatených daní. Záleží len na Vás, či pôjdu do štátneho rozpočtu alebo nimi podporíte občianske združenie, konkrétne Rodičovské združenie pri ZŠ Krajné . Získané finančné prostriedky sú čerpané na rozvoj vzdelávania a športu v našej škole.
Vopred Vám ďakujeme za Vami prejavenú priazeň.

Tlačivo na stiahnutie tu

Ako poukázať 2% ?

do 31. marca 2021

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

do 30. apríla 2021

Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane).

Údaje o príjmateľovi :

Obchodné meno : Rodičovské združenie pri ZŠ

Sídlo : Krajné 173

Právna forma : Občianske združenie

IČO : 173196170326

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.