logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes77
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2304
mod_vvisit_counterTento mesiac2304
mod_vvisit_counterVšetky1725989
Napísal užívateľ Administrator   
Nedeľa, 08 Marec 2020 00:05

Karneval 

Magický dátum -20.2.2020  v našej škole zmenil deti na víly, čarodejníkov, Mimoňov, Batmanov, princezné, zvieratká, robotov, čertov, ale  i zázračné chodiace veci - telefónna búdka, práčka, pukance...

Karneval 20.2.2020 >>>Viac vo fotogalérii<<<

 Štvrtkové popoludnie  bolo plné hier, tanca, súťaží, radosti a smiechu. Sladké odmeny nám doplnili energiu a dobroty z bufetu naplnili brušká. Unavení, ale spokojní sme odchádzali na jarné prázdniny.


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.