logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes442
mod_vvisit_counterVčera488
mod_vvisit_counterTento týždeň2586
mod_vvisit_counterTento mesiac4117
mod_vvisit_counterVšetky1759204
Napísal užívateľ Administrator   
Sobota, 28 September 2019 19:29

Bábkové divadlo v materskej škole

Rozprávka Lomidrevo patrí medzi rozprávky Pavla Dobšinského. Lomidrevo je chlapec, ktorý dostal pri narodení do daru veľkú silu. Keď vyrástol, vybral sa do sveta. Na cestách stretol dvoch kamarátov, Miesiželeza a Valivrcha. Spoločne vyslobodili unesené princezné a zachránili smútiace kráľovstvo. Všetky tri postavičky zrozprávky boli obrazom odvahy a čestnosti. Priniesli deťom nielen zábavu, ale aj veselú hudbu a pesničky. Bábkoherci nám predviedli veľmi pekný a zaujímavý príbeh. Na tvárach detí žiaril úsmev, čo svedčilo, že bábková rozprávka sa im veľmi páčila.

Bábkové divadlo Bábkové divadlo
Bábkové divadlo Bábkové divadlo

 Ďakujeme pani učiteľkám z materskej školy, že našich prváčikov pozvali na túto peknú rozprávku.

Ľubica Karliková


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.