logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes58
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2285
mod_vvisit_counterTento mesiac2285
mod_vvisit_counterVšetky1725970
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 01 Apríl 2019 18:44

DEJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Dejepisná olympiáda

Ďakujeme Marekovi Zmekovi  z 8. triedy za úspešnú reprezentáciu našej školy v tohtoročnej Dejepisnej olympiáde. V okresnom kole, ktoré sa konalo 14.2.2019 v ZŠ Viestova v Myjave, zvíťazil a postúpil do krajského kola. To sa konalo 21.3.2019 v ZŠ Veľkomoravská v Trenčíne. Marek sa stal úspešným riešiteľom a desiatym najlepším spomedzi ôsmakov Trenčianskeho kraja.

Blahoželáme!


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.