Streda, 06 Február 2019 18:50

Darujte 2%

Milí rodičia a priatelia školy!

Peniaze z Vašich daní nie sú vždy rozdeľované podľa Vášho želania alebo predstáv, veľa toho nemôžete ovplyvniť, ale čo určite môžete, sú aspoň 2 %

Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov môžete ako platiteľ dane z príjmu rozhodnúť, kam pôjdu 2% Vami zaplatených daní. Záleží len na Vás, či pôjdu do štátneho rozpočtu alebo nimi podporíte občianske združenie, konkrétne Rodičovské združenie pri ZŠ Krajné . Získané finančné prostriedky sú čerpané na rozvoj vzdelávania a športu v našej škole.
Vopred Vám ďakujeme za Vami prejavenú priazeň.

Tlačivo na stiahnutie tu

Ako poukázať 2% ?

do 31. marca 2019

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

do 30. apríla 2019

Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane).

Údaje o príjmateľovi :

Obchodné meno : Rodičovské združenie pri ZŠ