mod_vvisit_counterVčera1994
mod_vvisit_counterTento mesiac22040
Streda, 03 Október 2018 19:02

Návšteva divadla

V pondelok 24. septembra 2018 naši druháci, tretiaci a štvrtáci navštívili Divadlo Jána Palárika v Trnave. Videli sme príbeh o chamtivosti, šťastí  a láske - rozprávku Mlynárkin pytač. Láska má však veľa podôb. Často prichádza znenazdania a spôsobí to, čo nikto nečaká. Tak to bolo aj v prípade mladej mlynárky, keď ju navštívil záhadný mládenec.

Ženská zvedavosť ju vrhla priamo do pekla medzi čertov a tam sa začal príbeh zamotávať. Mlynárka mala byť potrestaná za svoju lakomosť a chamtivosť, ale samotný Lucifer si zaumienil, že ožení svojho syna Jeho nevestou mala byť mlynárka.. Láska nakoniec všetko rozuzlila a  rozprávka sa skončila šťastne. Deťom sa páčila šikovnosť mlynárky, lenivosť čertov, ale aj pekné piesne, ktoré zazneli v rozprávke.

Návšteva divadla v Trnave Návšteva divadla v Trnave

Návšteva divadla v Trnave