logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes11
mod_vvisit_counterVčera422
mod_vvisit_counterTento týždeň1624
mod_vvisit_counterTento mesiac802
mod_vvisit_counterVšetky1738295
Napísal užívateľ Administrator   
Streda, 11 Marec 2020 19:55

Anglicko-slovenské divadelné predstavenie
A silly bear

V jeden marcový deň sme sa žiaci 2. až 4. ročníka vybrali na anglicko-slovenské divadelné predstavenie A silly bear. Predstavenie bolo o medveďovi, ktorý sa vďaka svojej kamarátke líške a Angličanovi dostal do situácií, kde sa naučil, že lenivosť nie je tá najlepšia vlastnosť. Uvedomil si, že platí staré známe „Bez práce nie sú koláče“ a pokiaľ chce zásoby na zimu, musí aj on niečo pre to urobiť.

Anglicko-slovenské divadelné predstavenie Anglicko-slovenské divadelné predstavenie
Anglicko-slovenské divadelné predstavenie Anglicko-slovenské divadelné predstavenie

Predstavenie bolo veľmi vtipné a poučné. Nielenže sme sa zabavili, tiež sme si dobre zaspievali a osvojili si mnoho nových anglických slovíčok, ktoré boli v divadelnom predstavení používané. Slovíčka a celý príbeh sme si mohli v škole pripomenúť prostredníctvom úloh, ktoré si pre nás divadelníci vopred pripravili.
Divadlo sa nám veľmi páčilo, čo deti prejavili obrovským potleskom. Už teraz sa tešíme na ďalšie predstavenie.

Mgr. Katarína Grmanová


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.