logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes265
mod_vvisit_counterVčera485
mod_vvisit_counterTento týždeň750
mod_vvisit_counterTento mesiac14559
mod_vvisit_counterVšetky1784999
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 02 Január 2020 21:26

Bábkové divadlo - O pyšnej Dorotke

V piatok 20. decembra 2019 do našej školy zavítalo Bábkové divadlo Lienka. Bábkoherci nám zahrali rozprávku O pyšnej Dorotke. Opisovala príbeh pyšnej a rozmaznanej princeznej, ktorá si nevážila vecí ani ľudí. Peklo jej na žiadosť pána kráľa dalo lekciu a celý rok v ňom musela slúžiť. Nakoniec prevychovanú princeznú Dorotku zachránil chudobný Matej. Rozprávka sa skončila šťastne. Princezná a Matej mali veľkú a veselú svadbu. Po skončení rozprávky si deti mohli pozrieť bábky, ktoré vystupovali v rozprávke. Bol to neobyčajný zážitok.

O pyšnej Dorotke O pyšnej Dorotke
O pyšnej Dorotke o pysnej dorotke4
o pysnej dorotke5 o pysnej dorotke6

Ľubica Karliková


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.