Streda, 04 December 2019 19:05

Informatická súťaž iBOBOR

Informatická súťaž iBobor

V týždni od 11. do 15. novembra 2019 sa všetci žiaci 2. až 9. ročníka našej školy zapojili do 11. ročníka celoslovenského iBOBRA, a to v štyroch kategóriách: DROBCI (2. a 3. ročník ZŠ), BOBRÍCI (4. a 5. ročník ZŠ) , BENJAMÍNI (6. až 7. ročník ZŠ) a KADETI (8. a 9. ročník ZŠ).

Úspešnými riešiteľmi v kategórii Drobci z našej školy boli:
Aleš Kolník (3. ročník), Izabela Ambrušová (3), Erik Šagát (3), Sofia Malá (3), Vladimír Baran (3), Tomáš Kozár (3), Adam Kramárik (3), Amy Myjavská 3) a Tomáš Matyáš (3).

Úspešnými riešiteľmi v kategórii Bobríci boli:
M. Popelková (5), M. Lančarič (4), Jakub Malik (5), T. Kramáriková(5),  T. Kozárová (5), B. Vičanová (5), D. Gajar (4), N. Ochodnícka (5), R. Pagáč (4), A. Fabiánová (4), N. Kov árová (4), S. Halašová (4), A. Marko (5), N. Bártová (5), J. Mikota (5), Š. Lovecký (4), N. Sadloňová (4), D. Durcová (5) a D. Marek (5).

Úspešnými riešiteľmi v kategórii Benjamíni boli:
J. Oružinský (6), S. Halaš (6) a D. Miková (7).

Úspešnými riešiteľmi v kategórii Kadeti boli:
P. Moravec (8), E. Mokryšová (8), S. Oružinská (8), A. Miháliková (9), A. Babincová (8) a M. Malík (8).

Z vyššie menovaných žiakov treba osobitne vyzdvihnúť Michaelu Popelkovú (5),  Aleša Kolníka (3), Amy Myjavskú (3) a Izabelu Ambrušovú (3), ktorí vo svojej kategórii dosiahli plný počet bodov.

Vynikajúce – blahoželáme!

Mgr. Libuša Horváthová

Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.