POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Pondelok, 03 December 2018 22:36

Súťaž iBobor

je informatická súťaž, ktorej symbolom sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem žiakov o informačné a komunikačné technológie.

Logo súťaže iBobor

V tomto školskom roku sa zúčastnilo súťaže 77 928 súťažiacich z 979 škôl.
Úspešní riešitelia sú všetci súťažiaci, ktorí dosiahli aspoň polovicu "kladných bodov".
Na našej škole súťažili žiaci 8. a 9. ročníka v kategórii Kadet  a desiati z nich sa stali úspešnými riešiteľmi.
V kategórii Benjamín (6. a 7. ročník) sme mali 17 úspešných  riešiteľov,  Adelka Babincová a Svetlanka Oružinská získali plný počet bodov!
V kategórii Bobrík súťažili štvrtáci a piataci, trinásti z nich sa stali úspešnými riešiteľmi a Jurko Oružinský získal plný počet bodov!
Najmenej úspešných riešiteľov (2) sme mali v kategórii Drobec (2. a 3. ročník).

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme!

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.