logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes69
mod_vvisit_counterVčera311
mod_vvisit_counterTento týždeň1444
mod_vvisit_counterTento mesiac6103
mod_vvisit_counterVšetky1603899

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 11 September 2018 21:25

Návšteva dopravného ihriska

Žiaci primárneho vzdelávania navštívili v pondelok 10. septembra 2018 dopravné ihrisko vo Vrbovom. Všetky deti sa tešili na pekný deň strávený v spoločnosti pracovníkov autoškoly. Deň na dopravnom ihrisku bol rozdelený na dve časti.

V teoretickej časti sa najmenšie deti dozvedeli ako sa majú správať na chodníku, na ceste, po ktorej strane majú chodiť chodci, ale aj cyklisti. Osvojili si dopravné značky. Starší žiaci si zopakovali najdôležitejšie dopravné značky a spolu s pracovníkmi autoškoly riešili zložitejšie dopravné situácie.

Praktická časť bola pre deti zaujímavejšia. Tešili sa na bicykle a motokáry. Nebola to však jednoduchá jazda, pretože malí účastníci cestnej premávky museli dodržiavať základné pravidlá a dopravné značky, ktoré si osvojili. Mnohí však nevedeli uplatniť vedomosti z teoretickej časti do praktickej.

Značka „ STOP, “ dala zabrať viacerým deťom, tak ako po iné roky. Slniečko, ktoré svietilo počas celého dňa nás hladkalo svojimi lúčmi a my sme si užívali krásny deň.

  Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania
  Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania Návšteva dopravného ihriska - žiaci primárneho vzdelávania

Ľubica Karliková


Aktualizované: Utorok, 11 September 2018 21:50
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2019 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.