logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes16
mod_vvisit_counterVčera436
mod_vvisit_counterTento týždeň16
mod_vvisit_counterTento mesiac3693
mod_vvisit_counterVšetky1504753

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 16 Február 2018 07:06

Tabitha Suzuma:
Zakázaná láska

Tabitha Suzuma: Zakázaná láska

Kniha Zakázaná láska je o 17-ročnom Lochanovi a 16-ročnej Mayi, ktorí sa musia starať o ďalších troch súrodencov: Kita, Tiffina a Willu. Spoločne ich vychovávajú, pretože ich matka je alkoholička, ktorá sa na nich vykašľala a otec od nich odišiel. Tak sa Maya a Lochan musia postaviť na vlastné nohy, aby sa mohli o mladších bratov a sestru postarať. Lenže to ich zblížilo ešte viac. Nevedia, či sú ich city správne alebo nesprávne. Za každú cenu sa ich snažia potlačiť. Je ich láska skutočná alebo je to len chvíľkové pobláznenie? Dokáže táto láska pretrvať?

Klára Gablechová, 9. roč.


backNaspäť

Aktualizované: Piatok, 16 Február 2018 08:06
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.