mod_vvisit_counterVčera1994

Zuzana Štelbaská:
14-roční

Zuzana Štelbaská: 14-roční

Je to knižka o piatich štrnásť ročných deťoch, ktoré žijú v rôznych  obdobiach. Prvý príbeh je o dievčati menom Milota, ale všetci jej hovoria Lota. Má veľmi zaujímavý problém, a to taký, že ju trápia vyrážky. Ale zapletie sa do toho aj niečo iné. Čo, to  zistíte až keď  si jej príbeh prečítate. Druhý príbeh je o dievčati menom Juna a tento príbeh sa odohráva ešte pred naším letopočtom. Toto dievča má dohodnutú svadbu s chlapcom, ktorého ešte nepozná. Gregor z tretieho príbehu  je chlapec, ktorý spoznal podľa neho svoju pravú lásku. Predposledný príbeh sa volá Želka. Tento príbeh sa odohráva cez 2.svetovú vojnu a Želkin otec je vo veľmi vážnej situácii . Posledný príbeh je znova o chlapcovi menom Cyril. Tento chlapec vedel  zistiť PIN kód kreditnej kartičky pomocou  toho, že zobďaleč sledoval pohyby vašej ruky pri jeho zadávaní.  A jedného dňa to so svojím kamarátom Matejom zneužijú.

Nikoleta Vajkúnyová, 7. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:56