logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes288
mod_vvisit_counterVčera491
mod_vvisit_counterTento týždeň2515
mod_vvisit_counterTento mesiac2515
mod_vvisit_counterVšetky1726200
Napísal užívateľ Administrator   
Štvrtok, 20 Jún 2019 22:01

Dmitry Glukhovsky:
Metro 2033

Dmitry Glukhovsky: Metro 2033

V Moskve vybuchla atómová bomba a malo to svoje následky. Radiácia sa dala do vzduchu a vytvorili sa noví ľudia - čierny. Arťom je chlapec ktorý pomáha v metre, chodí na hliadky. Raz stretol muža menom Hunter. Ten ho zachránil, keď ich napadli čierny a hneď aj zmizol. Pár dní neskôr prišiel do stanu muž. Predstavil sa ako Hunter, Arťom ho hneď spoznal. Je to otcov priateľ. Keď bol už na odchode tak Arťoma si zavolal von, chcel sa s ním porozprávať. Ten mu dal úlohu nech ide to mesta Polis a vyhľadá muža menom Mlynár. A potom, aby spolu zastavili čiernych. A či Arťom nájde Mlynára a zničí všetkých čiernych sa dozviete v tejto knihe.

Michal Batka, 8.ročník


backNaspäť

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2020 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.