logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes82
mod_vvisit_counterVčera375
mod_vvisit_counterTento týždeň1857
mod_vvisit_counterTento mesiac9724
mod_vvisit_counterVšetky1583673

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie
Napísal užívateľ Administrator   
Nedeľa, 10 Marec 2019 21:26

T. J. Millner: Peter Sagan – Tourminátor

T. J. Millner: Peter Sagan – Tourminátor

Peter Sagan patrí v súčasnosti medzi najúspešnejších slovenských športovcov. Svojimi úspechmi vo svetových cyklistických súťažiach zviditeľňuje nielen seba, ale aj Slovensko. Táto kniha rozpráva Petrov príbeh od narodenia, opisuje jeho športové začiatky, keď sa ešte nevenoval cestnej, ale horskej cyklistike, ako aj súčasné triumfy medzi cyklistickou elitou. V knihe sa vyzdvihuje jeho húževnatosť a nezameniteľný zmysel pre humor.

Nikolas Kováčik, 5. ročník


backNaspäť

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2019 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.