POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Nedeľa, 10 Marec 2019 21:26

T. J. Millner: Peter Sagan – Tourminátor

Peter Sagan patrí v súčasnosti medzi najúspešnejších slovenských športovcov. Svojimi úspechmi vo svetových cyklistických súťažiach zviditeľňuje nielen seba, ale aj Slovensko. Táto kniha rozpráva Petrov príbeh od narodenia, opisuje jeho športové začiatky, keď sa ešte nevenoval cestnej, ale horskej cyklistike, ako aj súčasné triumfy medzi cyklistickou elitou. V knihe sa vyzdvihuje jeho húževnatosť a nezameniteľný zmysel pre humor.

Nikolas Kováčik, 5. ročník

backNaspäť