Nedeľa, 10 Marec 2019 21:20

David Walliams: Najhoršie deti na svete

V knihe nájdete príbehy o rôznych deťoch, napríklad o uvrešťanej Uršuli, čo stále žaluje a klame, o divánovej Ive, ktorá toľko vysedáva pred telkou, až vrastie do divána, o namyslenom Brianovi Li, ktorý sa vraj nikdy nemýli, a ďalších. Ich príbehy sú vtipné, niekedy tak zveličené, až si poviete, že takto by sa to určite nemohlo stať. Rozhodne si knihu prečítajte, ručím vám, že sa pri nej nebudete nudiť.

Aneta Arbetová, 5. ročník

backNaspäť