logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes66
mod_vvisit_counterVčera375
mod_vvisit_counterTento týždeň1841
mod_vvisit_counterTento mesiac9708
mod_vvisit_counterVšetky1583657

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie
Napísal užívateľ Administrator   
Nedeľa, 10 Marec 2019 21:20

David Walliams: Najhoršie deti na svete

David Walliams: Najhoršie deti na svete

V knihe nájdete príbehy o rôznych deťoch, napríklad o uvrešťanej Uršuli, čo stále žaluje a klame, o divánovej Ive, ktorá toľko vysedáva pred telkou, až vrastie do divána, o namyslenom Brianovi Li, ktorý sa vraj nikdy nemýli, a ďalších. Ich príbehy sú vtipné, niekedy tak zveličené, až si poviete, že takto by sa to určite nemohlo stať. Rozhodne si knihu prečítajte, ručím vám, že sa pri nej nebudete nudiť.

Aneta Arbetová, 5. ročník


backNaspäť

 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2019 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.