Utorok, 06 November 2018 18:06

„Záložka do knihy spája školy.“

Téma: Rozprávky, bájky, povesti a pribehy nepoznajú hranice

Po vyhlásení projektu Slovenskou pedagogickou knižnicou  sa prihlásila aj naša škola – ZŠ s MŠ Krajné. Zapojených bolo 90 žiakov z 1. a 2. stupňa.

Od začiatku sme celému projektu venovali veľkú pozornosť. Máme  prečítaných veľa rozprávkových kníh.. Téma bola pre nás veľmi zaujímavá. Ponúkla žiakom široký priestor využiť predstavu a fantáziu a skĺbiť ju s vedomosťami a poznatkami o literárnych dielach.  Pravidelne čítame doma i v škole. Vyrobené záložky našich žiakov ponúkli bohatú pestrosť príbehov.

Záložky sme si vymieňali so slovenskou školou v Lužiankach.

Záložka do knihy spája školy Záložka do knihy spája školy Záložka do knihy spája školy