Utorok, 26 Máj 2020 17:55

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že dňom 1.júna 2020 sa začína prevádzka 1. – 5.ročníka ZŠ, MŠ, ŠKD a Šj. Organizácia všetkých prevádzok, bezpečnosť a ochrana zdravia, lehoty sú popísané v Pokynoch riaditeľa školy pre prevádzku ZŠ a MŠ. Žiadam všetkých rodičov, aby sa s uvedenými dokumentami oboznámili. Pri týchto Pokynoch je pripojené vyhlásenie rodičov pre žiakov ZŠ, oboznámenie ZŠ a vyhlásenie a prehlásenie pre rodičov detí MŠ. Sú to dokumenty, ktoré je treba si vytlačiť a pri prvom nástupe dieťaťa do školy je ich potrebné priniesť so sebou. V nutných prípadoch ich je možné vyplniť v pondelok pri rannom filtri. Bez nich a v MŠ bez prítomnosti zákonného zástupcu nebude dieťa do školy prevzaté. Tiež do budovy nevpustíme dieťa, ktoré neprejde ranným filtrom. Žiadam zákonných zástupcov o dôsledné a pravdivé vyplnenie všetkých formulárov. Potvrdenie lekára o zdravotnom stave detí sa nevyžaduje.

Formuláre na stiahnutie a vytlačenie:

1. Pokyn riaditeľa školy upravujúci podmienky prevádzky a vnútorného
režimu ZŠ a podmienok na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia žiakov.
2. Vyhlásenie rodičov ZŠ
3. Oboznámenie ZŠ
4. Pokyn riaditeľa školy upravujúci podmienky prevádzky a vnútorného
režimu MŠ a podmienok na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia detí.
5. Vyhlásenie rodičov MŠ
6. Prehlásenie rodičov MŠ