POZNÁVAME SLOVENSKO

Streda, 13 September 2017 19:20

UŽ SME DRUHÁCI !!!

Už sme druháci

V našej druháckej triede sedí 19 malých včielok.

Sú to títo druháci:
Simonka Balážová, Lenka Ďurcová, Adrianka Fabianová, Martinko Firster, Danielko Gajar, Sárka Halašová, Adamko Kovář, Šimonko Lovecký, Miško Lančarič, Paťko Macúch, Jakubko Marušík, Maťko Moravec, Maťko Mozolák, Samko Novomestský, Romanko Pagáč, Števko Parči, Natálka Sadloňová,  Ľubka Ulmanová a Viktorka Vanessa Ušiaková

V triede máme Lienku Školienku, ktorá nám pomáha zvládnuť čítanie a spolu s ňou sa zdokonaľujeme v čítaní. Pri vyučovaní nás sleduje naša kamarátka Včielka Bzučalka a správanie hodnotí Zippi. Tešíme sa, že ich máme v triede. Tak ako minulý školský rok sa hodnotíme dukátmi. Dukáty dostávame od pani učiteľky za usilovnosť, za dobré skutky, ukážkové správanie, ale môžeme o ne veľmi rýchlo prísť, keď vyvedieme niečo nevhodné, čo porušuje školský poriadok. Keď máme dukátov plný mešec, môžeme si ich zameniť vo výmennom obchode u pani učiteľky. Na  nákup v obchode sa všetci tešíme!!!

Naša pani učiteľka sa volá Ľubica Karliková a pani vychovávateľka je Olinka Zemanová. S nimi budeme aj tento školský rok zdieľať školské úspechy a pomôžu nám prekonávať prekážky v škole. Spolu sa budeme tešiť z úspechov.

Naši chlapci:

Už sme druháci-chlapci

Naše dievčatá:

Už sme druháci -dievčatá

Aktualizované: Streda, 13 September 2017 19:39

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.