mod_vvisit_counterTento mesiac20036
Utorok, 04 Október 2016 13:05

Ôsmacka čitateľská súťaž – vyhodnotenie za mesiac september

Pravidelní čitatelia našej školskej webovej stránky si za minulý mesiac mohli prečítať 28 príspevkov o prečítaných knihách. Možno teda konštatovať, že súťaž má u ôsmakov (presnejšie povedané ôsmačiek) úspech. Prvou výherkyňou a zároveň aj nositeľkou titulu "Čitateľka mesiaca september" sa stala Klára Gablechová s 12-timi prečítanými knihami. Keďže jej najobľúbenejším žánrom je fantasy, odmenou za jej usilovnosť bola kniha Nevítaní, ktorá tiež patrí ku knihám s touto tematikou. Pripravených však mám ešte 9 kníh a sú medzi nimi aj tituly pre chlapcov. Pevne verím, že sa nedajú zahanbiť a aj oni sa v nasledujúcich mesiacoch do súťaže zapoja.

Čitateľská súťaž ôsmakov                                                                                 Čitateľská súťaž ôsmakov

Mgr. Viera Boorová