Nedeľa, 11 December 2016 21:52

Ôsmacka čitateľská súťaž – vyhodnotenie za mesiac november

Čitateľkou mesiaca november sa so siedmimi prečítanými knihami stala

Magdaléna Knapová .

Číta rôzne žánre, a preto som sa pri výbere odmeny pre ňu dlho rozhodovala. Nakoniec som jej vybrala knihu „Čo sa stalo Mare Dyerovej“, ktorá patrí k žánru fantasy, ale obsahuje aj romantickú zápletku. Dúfam, že sa jej bude páčiť.

Okrem troch doterajších „čitateliek mesiaca“ by som chcela pochváliť aj Líviu Knapovú a Emmu Kubišovú, ktoré sa do súťaže tiež aktívne zapájajú. Rovnako ma teší, že už máme aj prvé príspevky od chlapcov.

Súťažíme štvrť roka a za tento čas sme spoločne prečítali 57 kníh, čo je v priemere viac ako dve knihy na žiaka. Možno sa to niekomu zdá málo, ale ten, kto sa rovnako ako ja pravidelne so žiakmi rozpráva o tom, čo a koľko čítajú, určite uzná, že je to na dnešnú dobu nadpriemerný výsledok.

Žiaľ, väčšina dnešných žiakov nečíta, alebo čítajú  len vtedy, keď musia - do školy. Dúfam, že si medzi našimi príspevkami našli knihu, ktorá ich zaujala, a prečítajú si ju len tak, pre svoje potešenie.

Čitateľská súťaž ôsmakov                                                                                 Čitateľská súťaž ôsmakov

Mgr. Viera Boorová

Aktualizované: Nedeľa, 11 December 2016 22:11