mod_vvisit_counterVčera1994

za mesiac apríl

V mesiaci apríl pribudlo do ôsmackych tipov 6 nových príspevkov, všetky od
Kláry Gablechovej .

Ostatní žiaci sa vyjadrili, že hoci knihy čítajú, nechce sa im o nich rozprávať v triede ani písať. Žiaľ, ani tínedžerské bestsellery, ktoré môžu najaktívnejší čitatelia za odmenu získať, nie sú pre nich dostatočnou motiváciou. Veď keď budú chcieť knihu, rodičia im na ňu peniaze dajú. Aj taká je dnes doba.
O to viac si vážim prístup Kláry, ktorá je v čítaní aktívna už celých 8 mesiacov a čitateľkou mesiaca sa stáva už po piatykrát. Za odmenu získava knihu Charlieho malé tajomstvá.

Čitateľská súťaž ôsmakov                                                                                 Čitateľská súťaž ôsmakov

Mgr. Viera Boorová

Aktualizované: Streda, 10 Máj 2017 18:31