POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Piatok, 29 Jún 2018 19:17

Začali letné prázdniny

Slávnostným zhromaždením žiakov, učiteľov a rodičovskej verejnosti v priestoroch telocvične skončil 29. júna 2018 na našej škole školský rok 2017-2018. Riaditeľ školy Mgr.Milan Medveď vo svojom príhovore zhodnotil jeho 10-mesačné trvanie vyplnené prácou pedagogického zboru a žiakov.

Zo slávnostného ukončenia šk.roka

Ocenil úspešných žiakov v predmetových súťažiach, úspechy žiakov školy pri organizovaní športových a spoločenských podujatí a rozlúčil sa aj s najstaršími žiakmi - deviatakmi, ktorí opúšťajú našu školu. Zaželal im, ako aj mladším žiakom spolu s učiteľmi slnečné prázdninové dni plné oddychu a odpočinku od školských povinností. Pripomenul, aby počas prázdninových dní nezabúdali na bezpečnosť pri prázdninových aktivitách, aby po dvoch mesiacoch prázdnin privítali nový školský rok v zdraví a bez zdravotných komplikácií.

Zo slávnostného ukončenia šk.roka Zo slávnostného ukončenia šk.roka

Po slávnostnom ukončení uplynulého školského roku triedni učitelia odovzdali žiakom koncoročné vysvedčenia a podrobnejšie zhodnotili ich desaťmesačné úsilie.

Zo slávnostného ukončenia šk.roka

Školské chodby, triedy a areál školy na dva mesiace stíchnu, aby na začiatku septembra opäť pozvali žiakov do školských lavíc.

Dovidenia o dva mesiace v novom školskom roku 2018-2019 a dávajte na seba pozor!!!

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.